10 نکته جهت بهبود سئو فروشگاه شما قسمت اول

vBDs_10نکته کلیدی جهت بهبود سئوی فروشگاه اینترنتی شما

اغلب کسایی که فروشگاه میزنن از این ناراضی هستند که بازدید کننده زیادی از گوگل ندارن و سئوی سایتشون کیفیت مناسبی نداره ما امروز میخوایم در این مورد با شما صحبت کنیم و نکاتی را به شما یاد بدیم تا سئوی سایت خودتون را به شدت افزایش بدید و فروشگاه خودتون را پر بازدید کنید با ما همراه باشید با قسمت اول این نکات :

به تبلیغات کلیکی تکیه نکنید خیلی وقتتون را تلف نکنید

اگرچه یک زمان تبلیغات کلیکی یکی از بهترین روش های تبلیغات بود، اما امروزه دیگر تاثیر گذشته را ندارد. همچنین برخی از کاربران نیز اعتمادی به این سبک تبلیغات ندارند. پس به جای صرف هزینه و وقت برای تبلیغات کلیکی، بر روی SEOی فروشگاه خود تمرکز کنید.

 

از ایجاد مطالب تکراری اجتناب کنید مطالب جذاب بزنید

پیش تر درباره این موضوع توضیحات کاملی داده شده است، چکیده آن این است که تحت هیچ شرایطی، برای تولید محتوای فروشگاهتان هیچ مطلبی را از سایت های دیگر کپی نکنید. این کار سبب افت رتبه سئوی شما خواهد شد.

 

در “تولید محتوا” استراتژی مشخصی داشته باشید از دیگران تقلید نکنید

با تولید محتوای با کیفیت، منحصر به فرد و مداوم، علاوه بر خشنودسازی مشتریان، به بهبود رتبه خود در موتورهای جستجو کمک کنید.

از توضیحات ارائه شده تولیدکنندگان محصول جهت معرفی محصول در سایت استفاده نکنید
با اینکه تولید محتوا در این زمینه ممکن است زمان زیادی را از شما بگیرد، اما با این کار شما یک پایگاه داده عظیم از اطلاعات محصولات خود دارید که منحصر به فرد است و در بهبود رتبه سئوی شما موثر!

 

تصاویر محصولات را بهینه کنید بهینه سازی تصاویر بسیار مهم است

امروزه جستجو از طریق تصویر بسیار پرطرفدار و پر مصرف شده است. تصاویر مورد استفاده در فروشگاه می بایست از یک چهارچوب کلی پیروی کنند
مقالات مرتبط

نظرات