نمایش اسپلش اسکرین

با غیر فعال کردن این گزینه اسپلش دیگر دیده نخواهد شد و کاربر مستقیم وارد اپلیکیشن میشود (جهت تنظیمات دیگر اسپلش به این لینک مراجعه کنید )


قابلیت کامنت گذاری

با استفاده از این گزینه ها میتوان اجازه کامنت گذاری و یا نمایش آنها را برای مطالب در اپلیکیشن کنترل کرد.

اگر یک مطلب از طریق وردپرس ارسال کامنت آن غیر فعال باشد حتی با فعال بودن این گزینه نمیتوان برای آن کامنت ارسال کرد.(تصویر زیر)

 

فعال و غیر فعال کردن کامنت بر روی نوشته وردپرس


جمع آوری اطلاعات آماری

با فعال بودن این گزینه اطلاعات آماری اپلیکیشن مانند تعداد ip و دستگاه منحصر بفرد در پایگاه داده وب سایت ذخیره میشود .


نحوه نمایش تاریخ

با این گزینه میتوان نحوه نمایش زمان ویرایش و یا ایجاد مطالب وردپرس را در اپلیکیشن مشخص کرد. این بخش شامل 3 گزینه است که میتواند به صورت شمسی - میلادی و یا مدت زمان گذشته (چند روز پیش,چند دقیقه پیش و ... ) زمان را در اپلیکیشن نمایش دهد (تصویر زیر)

 

نمایش حالت های مختلف نمایش تاریخ در اپلیکیشن وردپرس مستر 2 اپ wp2app


اطلاع رسانی نسخه جدید

زمانی که آپدیت جدید اپلیکیشن توسط تیم مستر 2 اپ ارائه میشود و یا زمانی که عنوان و آیکون اپلیکیشن تغییر کرده باشد نیاز هست که کاربران قدیمی اپلیکیشن جدید را نصب کنند , سایر تغییرات در اپلیکیشن نیازمند نصب مجدد نیستند و به صورت لایو بر روی اپلیکیشن اعمال میشوند.

از طریق این دو گزینه میتوان این اطلاع رسانی را انجام داد .

جهت انجام این کار باید عدد آخرین نسخه اپلیکیشن را در باکس آخرین نسخه قرار داد , این عدد را میتوان از طریق پنل کاربری بدست آورد (تصویر زیر)

 

مشاهده شماره نسخه اپلیکیشن در پنل کاربری

 

پس از ورود شماره نسخه در باکس لینک آخرین نسخه آندروید باید لینک دانلود فایل APK را قرار داد 

 

آموزش اطلاع رسانی آخرین نسخه اپ از طریق پلاگین wp2app

 

کاربران پس از باز کردن اپلیکیشن پیامی به شکل زیر خواهند دید و با لمس آن نسخه جدید را از طریق لینکی که تعریف شده است دانلود میکند .

 

اطلاع رسانی دانلود نسخه جدید اپلیکیشن وردپرس


فونت قالب برنامه

فونت متون مطالب و قسمت های مختلف اپلیکیشن را میتوان از این بخش به صورت لایو تغییر داد (نیاز به نصب مجدد اپلیکیشن نیست) .

 

نحوه نمایش فونت ها در اپلیکیشن مستر 2 اپ


حالت پیش فرض نوتیفیکیشن

زمانی که افزونه wp2app بر روی سایت نصب باشد , در صفحه ایجاد و ویرایش نوشته و برگه , باکسی در سمت چپ دیده میشود (تصویر زیر) که میتوان از طریق آن حالت ارسال نوتیفیکیشن برای مطلب را تنظیم کرد , ارسال نوتیفیکیشن در صورتی که بر روی ارسال تنظیم شده باشد پس از انتشار یا بروزرسانی مطلب , نوتیفیکیشن آن نوشته بر روی تمام دستگاه هایی که اپلیکیشن را نصب کرده اند ارسال میشود .

حالت پیش فرض این باکس را میتوان از طریق این گزینه تنظیم کرد.

 

ارسال نوتیفیکیشن در وردپرس بر روی اپلیکیشن اندروید و ios


Back to Top