رفتن به محتوای اصلی
اپلیکیشن ها و کمپین تبلیغاتی

اپلیکیشن ها و کمپین تبلیغاتی

building-highly-effective-mobile-ad

 

از کمپین های تبلیغاتی چه چیزی میدونید ؟ چه قدر با این کمپین ها آشنا هستید ؟ چقدر با نقش اپلیکیشن ها در این کمپین ها آشنا هستید ؟ امروز میخوایم در این مورد با شما صحبت کنیم  نکاتی را بهتون بگیم تا اگه زمانی خواستید یک کمپین تبلیغاتی خوب و مناسب ایجاد کنید این نکات بتونه شما را در ایجاد هرچه بهتر کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنه پس همراه ما باشید :

چگونه باید از تبلیغات درداخل اپلیکیشن ها استفاده کرد

روش کار بدین صورت است که فرد تبلیغ کننده، با انتخاب یک نرم افزار با دانلود بالا، اقدام به ارائه ی تبلیغات در چنین نرم افزاری می کند.

روش های انجام تبلیغات و درآمد زایی در داخل اپلکیشن های تلفن همراه چگونه است ؟

ابعاد مختلف در آمد زایی از یک نرم افزار موبایل  شامل بهترین شیوه ها و موثر ترین روش ها برای در آمد زایی از طریق یک اپلیکیشن موبایل است!

چگونه می توانیم یک تبلیغات موثر در اپلیکیشن های تلفن همراه داشته باشیم؟

برای این که یک تبلیغ موثر در اپلیکیشن های تلفن همراه داشته باشید، باید یک سری قوانین و استراتژی ها را دنبال کنید. بدین منظور، توصیه می کنیم پیشنهادات زیر را قبل از اقدام به نهایی کردن تبلیغ در کار خود وارد کنید.

ابتدا مخاطبین خود را بشناسید

برای اینکه تبلیغ موثری داشته باشید، ابتدا هدف تبلیغ خود را مشخص کنید. در مرحله ی دوم، شناخت کافی روی مخاطبین خود ایجاد کنید. برای مثال بررسی کنید که کدام طیف از کاربران می توانند شما را به هدف خود برسانند. برای مثال اگر شما دارای محصولات آرایشی و بهداشتی هستید، باید تبلیغ خود را در اپلیکیشنی قرار دهید که با این موضوع در ارتباط است. قطعا شما نمی توانید با قرار دادن تبلیغ محصولات آرایشی،  در یک برنامه ی اقتصادی، فروش خوبی داشته باشید، بلکه بازار هدف شما، تنها در بخش آرایشی بهداشتی قابل دسترسی است.

از گرافیک چشم نواز استفاده کنید

اولین چیزی که کاربر از تبلیغ شما مشاهده می کند، بنر و طرح و رنگی است که استفاده کرده اید. استفاده از طرح های خلاقانه و رنگ های اکتیو به شما کمک می کند که به بهترین شیوه، مخاطب را مجذوب تبلیغ کنید و وی را وادار به کلیک کنید. نکته مهم تر این است که هر چه بنر و تبلیغ شما ساده تر باشد، ماندگار تر خواهد بود.

کاربر را به اقدام سریع وادار کنید

به طور کلی پلتفرم های موبایل، بستری برای عملکرد سریع و بدون تامل فراهم می کنند. بنابراین تبلیغ شما به هر دلیلی که باشد، خواه دانلود یک نرم افزار، آهنگ، باز کردن یک سایت و …. باید کاربر را سریعا به اقدام وادار کند

پیشنهاد ما به شما:

کمک گرفتن از رنگ ها وقدرت رنگ های فعال ، در این مرحله عاقلانه ترین کار است. در کنار جملات تحریک کننده ی کاربر استفاده از برخی رنگ ها نیز می تواند در اقدام کار بر موثر باشد. برای مثال رنگ قرمز از مهم ترین رنگ ها برای ایجاد اقدام سریع توسط کاربر محسوب می شود.

از پتانسیل شبکه های اجتماعی استفاده کنید

تحقیقات نشان داده است که ۷۴ درصد از بزرگسالان از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند که از این میزان ۴۰ درصد توسط موبایل وارد این شبکه ها می شوند. زمانی که شما از شبکه های اجتماعی استفاده می کنید، می توانید با اشتراک گذای محتوای تبلیغاتی خود، کاربران بیشتری را جذب کنید. همچنین می توانید کاربران را مجذوب سرویس های خود کنید به طوری که آنان هم محتویات شما را برای دوستانشان به اشتراک بگذارند. به اشتراک گذاشتن اپلیکیشن های موبایلی رایگانی که تبلیغ شما در آن قرار دارد، می تواند یک راه غیر مستقیم برای افزایش بازدید شما باشد.

روند کار خود را با تست آنالیز کنید

شما می توانید در طول مدتی که تبلیغ می کنید، علایق کاربران را مد نظر قرار دهید، و آنان را تست کنید. می توانید به طور منظم طرح بنر، پیام تجاری نوشته شده و … را تغییر دهید و از این بابت، کاربران را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید پر طرفدار ترین حالت تبلیغات را انتخاب کنید

همه جوانب تبلیغات خود را مورد بازبینی و تغییر قرار دهید

ضرب المثلی قدیمی وجود دارد که مفهوم آن این است!: این ابلهانه است که همه چیز را ساده انگارید! این ضرب المثل در تمام جوانب زندگی تقریبا صدق می کند، که موبایل مارکتینگ هم یکی از آن ها است. شما نباید تبلیغات خود را ساده تصورکنید. فراموش نکنید که شما با انواع کاربران روبرو هستید و باید بتوانید به هر گونه ای که شده آنان را به خود جذب کنید. مهم ترین نیاز شما این است که یک استراتژی مدون و اصولی داشته باشید و با تمام قدرت همه جوانب تبلیغات خود از نوع مشتری ها و کاربران، تا نوع اپلیکیشنی که در آن تبلیغ قرار است انجام دهید، حتی نوع تبلیغات و طراحی آن را در آن مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید بهترین نتیجه را از تبلیغات خود بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا
جستجو